Türkiye’nin ilk uluslararası SEO konferansı: SEOZONE

4 Flares Filament.io 4 Flares ×

Arama motoru optimizasyonu (SEO), Türkiye’ de firmalar tarafından fazlasıyla talep edilen ancak bilgi eksikliklerinden ötürü yeterli danışmanlık hizmeti verilemeyen bir sektördür. Bugüne kadar Seo’ da başarılı işleri ile ön plana çıkan SEOZEO ekibi, bu bilgi eksikliği giderebilmek için elini taşın altına koyarak, hiç kimsenin cesaret edemediği bir organizasyon düzenliyor. Örneklerini yurt dışında sürekli gördüğümüz ancak Türkiye’ de ilk kez düzenlenecek olan SEOZONE etkinliği 21 Eylül’ de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Sarayı’da gerçekleşecek. Uluslararası SEO konferansında sektörün lider isimlerinin dinleme şansı bulacağız.

Konuşmacılar

Dixon Jones: MajesticSEO, Pazarlama Direktörü

Maik Metzen: AKM3, Genel Müdür

Stephanie Chang: Distilled, SEO Danışmanı

Yiğit Konur: SEOZEO, Kurucu & Genel Müdür

Michael King: iAcquire, Inbound Pazarlama Direktörü

Kaspar Szymanski: Google Expert

Bastian Grimm: State of Search, Yazar

Bilgi birikimi yüksek toplulukların öncülerinin bir araya geldiği bu etkinliğin firmalar ve Seo uzmanları için çok faydalı bir konferans olacağına inanıyorum. SEOZONE hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve katılmak için SEOZONE sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

4 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 4 Filament.io 4 Flares ×

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın

İşaretli alanların doldurulmalıdır. *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şahin Seçil

Şahin Seçil

BoostAcademy

Whiteboard

Mobil İstanbul