Dijital Pazarlama Eğitimleri

0 Flares Filament.io 0 Flares ×

Dijital pazarlama tüketiciye ulaşma ve iletişim şekillerini kökten değiştirdi. Geleneksek pazarlamada tek yönlü olan iletişim, tüketiciyi dinleyebildiğimiz, ulaştığımız kanalları tercih edebildiğimiz, anlık olarak ölçümleyebildiğimiz ve optimize edebildiğimiz şekilde gelişti. Bu gelişim ile birlikte markaların dijital pazarlama departmanları büyümeye ve dijital pazarlama bütçeleri artmaya başladı. Bu büyüme ile birlikte sektörel uzman ihtiyacında da önemli bir artış yaşandı.

Peki uzman sayısı kısıtlı pazarlama bütçesiyle doğru karar vermek zorunda olan markalar veya start-up’lara hizmet verecek kadar yeterli mi? Firma sahipleri pazarlama faaliyet raporlarını doğru yorumlayabiliyor mu? Start-up’lar dijital pazarlama planlarını oluşturabiliyorlar mı? gibi bilgi ve tecrübeye dayalı pekçok soruya cevap verebilmesi için alanında uzman kişiler yetiştirmeliyiz.

Danışmanlık hizmeti verdiğim onlarca markadan edindiğim tecrübeyi her fırsatta aktarmaya, sektörün gelişmesi adına her türlü ücretli veya ücretsiz etkinliğe katkı sağlamaya özen gösteriyorum. Etkinliklere katılımı arttırmak ve döküman paylaşımını kolaylaştırmak adına hazırladığım bu sayfadaki gelişmeleri email grubuna kayıt olarak takip edebilirsiniz.

Google Analytics Eğitimi

Google Analytics, ziyaretçi davranışları hakkında bilgi almamızı sağlayan, kampanya performanslarını edinebildiğimiz Google’ın sunduğu ücretsiz ölçümleme aracıdır. Dünyada websitelerinin %82’si ölçümleme için Google Analytics’i kullanmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan Google Analytics’in kurulumunu iş planınızdaki hedefler doğrultusunda gerçekleştirmelisiniz.

Google Analytics eğitiminde uçtanuca tüm dijital pazarlama süreçlerinin ölçümlenmesini için gerekli olan yapılandırmayı, performans raporlarının oluşturulmasını ve analizleri örnek üzerinden anlatıyorum.

 

 

Google Adwords Eğitimi

Adwords dönüşüm odaklı reklamlar verebileceğimiz birkaç mecradan bir tanesi. Google arama motoru sonuçlarında yer alan arama ağı reklamlarıyla karar verme aşamasında olan kullanıcıya ulaşabileceğimiz gibi Google görsel reklam ağı üzerinden marka bilinirliği arttırmaya yönelik reklamlar oluşturabilir hatta Gmail reklamları oluşturabiliriz.

Google Adwords eğitiminde, reklam modelleri, kampanyaların oluşturulması, ölçümleme ve performans takibi için gerekli olan yapılandırmayı uygulamalı olarak anlatıyorum.

Email adresinizi bırakırsanız, gelecek eğitim programlarını gönderebilirim.

 

MooF Akademi: Google Analytics Eğitimi

Sunum linki: http://www.slideshare.net/sahinsecil/google-analytics-olcumleme-raporlama

Google_Analytics_Eğitimi

Seozone Meetups: “SEO Trafiğinin Dönüşüme Yönlendirilmesi

Sunum linki: http://www.slideshare.net/sahinsecil/seo-trafiginin-donusume-yonlendirilmesi

SEO_Trafiğinin_Dönüşüme_Yönlendirilmesi

 

Sosyal Medya Kampusu: “Yeni başlayanlar için Google Adwords Reklam Modelleri ve Stratejileri

Sunum linki: http://www.slideshare.net/sahinsecil/google-adwords-reklam-modelleri-ve-stratejileri

Arama_Motoru_Pazarlaması

Marmara Üniversitesi – Arama Motoru Pazarlaması – Kasım 2015
İstanbul Üniversitesi – Arama Motoru Pazarlaması – Mart 2015
Kadir Has Üniversitesi – Arama Motoru Pazarlaması – Kasım 2014
Bahcesehir Üniversitesi – Dijital Pazarlama – Mart 2013 – Ekim 2014

 

Dijital Pazarlama Eğimleri Başladı! Program Detayları Öğrenmek için Tıklayın!
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 Filament.io 0 Flares ×

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın

İşaretli alanların doldurulmalıdır. *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şahin Seçil

Şahin Seçil

BoostAcademy

Whiteboard

Mobil İstanbul