DigitalZone’da bu sene bizi neler bekliyor?

DigitalZone’da bu sene bizi neler bekliyor?

0 Flares Filament.io 0 Flares ×

SEOzeo’nun bu sene 4.cüsünü düzenleyeceği dijital pazarlama etkinliği için gün saymaya başladık. İlk 3 etkinlikte birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı oturumlar sonrasında “en iyi dijital pazarlama etkinliklerinden biri” olarak yorumlamıştım. Konuşmacılar bize SEO’nun dijital pazarlamayla bir bütün olduğunu diğer kanallarla birlikte nasıl yönetilebileceğini göstermişti. Öyle ki paylaşılan Analytics bilgisi üzerine tweet attığımı hatırlıyorum.

Bu sene Digitalzone olarak devam eden etkinlikte bizi birbirinden değerli konuşmacılar bekliyor. Beni en çok heyecanlandıran 3 isim

  • SEO denince akla gelen, Whiteboard Friday videolarıyla bizi besleyen Rand FISHKIN 
  • Geçen seneki etkinlikte bilgi ve enerjisiyle büyüleyen Judith LEWIS (Her ne kadar SEO anlatsa da arka planda “bu excel tablosuna şu verileri koysam ilk optimize etmem gereken Adwords kelimelerini verir mi?” diye düşündürmüştü.)
  • Bir süredir email listesine de üye olduğum, harika içerikler paylaşan Brian DEAN

Kaliteli konuşmacıların yer aldığı, değerli bilgilerin konuşulduğu oturumlar sonrası yapılan sohbetler de çok keyifli oluyor. Farkında olmadan iç dünyanızda pazarlama stratejilerini gözden geçirdiğiniz, düşüncelerinizi paylaşırken zihninizde ışıkların yandığı, to-do listenize onlarca madde eklediğiniz ve yeni kişilerle tanıştığınız iki günü geride bırakmış oluyorsunuz.

Etkinlik detayları hakkında daha fazla bilgiyi ZEO‘dan edinebilir, güncel gelişmeleri@digitalzone16 ‘dan takip edebilirsiniz. Özellikle yurtdışındaki etkinliklere katılma fırsatı yakalayamıyorsanız, ayağınıza kadar gelmiş bu etkinliği kaçırmamanızı tavisye ederim.

*Son aylarda yaşanan üzücü olaylar sebebiyle ülkemize gelen turistler bile iki kere düşünürken, bu değerli katılımcıları DijitalZone etkinliğinde bizlerle buluşturan ZEO ekibine de teşekkürler.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 Filament.io 0 Flares ×

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın

İşaretli alanların doldurulmalıdır. *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şahin Seçil

Şahin Seçil

BoostAcademy

Whiteboard

Mobil İstanbul